מבצע משתלם במיוחד: 40% הנחה על קולקציית המזרנים

Powered by HuraTips.Com

מדריך לבחירת מזרן

6 שלבים לבחירת המזרן הטבעי שלכם

 • שלב 1: בדקו ממה עשוי המזרן שעליו אתם ישנים
 • שלב 2: הכירו את מזרן הלטקס הטבעי: יתרונות ומאפיינים עיקריים
 • שלב 3: הכירו אותנו: מה מייחד את גטה?
 • שלב 4: כדאי לדעת: עובדות ומיתוסים על לטקס טבעי
 • שלב 5: מה חשוב לבדוק כשבוחרים מזרן?
 • שלב 6: בחרו ותתחדשו במזרן לטקס טבעי של גטה!

שלב 1:

בדקו ממה עשוי המזרן שלכם

למרות שמותגים רבים מדגישים את יתרונות המזרנים שלהם ומתהדרים בתקני בטיחות שונים, רבים מהם עדיין משתמשים בחומרים כימיים שונים. דוגמא אחת לכך היא קצף פוליאוריתן, המשמש כשכבת קצף זיכרון במזרנים רבים ועשוי לפלוט תרכובות אורגניות נדיפות (VOCs), שמפזרות חלקיקי גז בסביבתן. חלקיקי הגז הנידפים מביאים לריחות לא נעימים, פוגעים באיכות האוויר בבית ובמקרים מסוימים, אפילו מזיקים לבריאות שלנו.

בגטה עושים שימוש בלטקס טבעי, שנאסף בדרך ידידותית לסביבה מעץ הגומי הגדל ביערות הטרופיים. אנחנו מעבדים את הלטקס שאספנו בשיטה ייחודית, ולא עושים שימוש בחומרים רעילים שפוגעים באוזון. לטקס טהור ואיכותי נמצא כחומר אידיאלי למוצרי עולם השינה, ומבטיח שינה נוחה, תמיכה מלאה בנקודות הלחץ בגוף ופיזור המשקל באופן מיטבי להפגת כאבים. בנוסף, הלטקס הטבעי ידוע כחומר מאוורר ונושם. הוא שומר על ויסות חום הגוף ומאופיין גם בתכונות אנטיבקטריאליות, דוחה את קרדית האבק ומתאים לסובלים מרגישויות שונות.

מומלץ להשוות מזרנים שונים לפי חומרים ותכונות עיקריות, כדי לבחור את המזרן האידיאלי בשבילכם. רוצים לגלות עוד? לחצו על כפתור ההשוואה למטה. 

השוואה: קפיצים, קצף זיכרון או לטקס טבעי של גטה

שלב 2:

הכירו את מזרן הלטקס הטבעי: יתרונות ומאפיינים עיקריים

שינה בריאה

כולנו מבינים ששינה צריכה להרגיש טבעי, והכי קרובה לטבע. בממוצע, עץ ראבר זקוק ל-7 שנות גדילה לפני שניתן להפיק ממנו לטקס, שנאסף מ-1000 עצים בשביל לייצר מזרן זוגי סטנדרטי אחד. מופק בתהליך שאינו פוגע בעץ, הלטקס הטבעי של גטה מעובד ללא חומרים רעילים, ומבטיח שינה בריאה ובטוחה לכל בני המשפחה.

נוחות ותמיכה

לטקס טבעי ידוע ביכולת ההתנגדות המצויינת שלו, ומספק תמיכה מיטבית לפי מתארי הגוף ובהתאם לנקודות הלחץ השונות. הוא יכול להתמודד עם משקל רב ויודע להתאים עצמו לעומס המופעל עליו, מספק תמיכה מלאה בזמן השינה ותורם לנוחות באופן טבעי.

עמידות לחיידקים

קרדית האבק היא כנראה גורם האלרגיה הנפוץ בעולם, והיא אחראית לאלרגיות שונות בסביבה הביתית. לטקס טבעי מאופיין ביכולת לדחות את קרדית האבק וחיידקים אחרים, והתכונות האנטיבקטריאליות שלו תורמות לשינה רגועה וטבעית. 

רעננות וויסות חום

לטקס טבעי מכיל מיליארדי תאי אוויר מיקרוסקופיים שמספקים אוורור מצויין, מווסתים את חום הגוף ושומרים על המזרן נעים גם בלילות החמים. 

עמידות לשנים רבות

לטקס טבעי מאופיין ביכולת גמישות ועמידות, ואינו נשחק או מתפורר גם אחרי שימוש יומיומי לאורך זמן. מזרני הלטקס של גטה שומרים על צורתם המקורית, מספקים הגנה אנטיבקטריאלית ותמיכה מלאה למשך שנים רבות.

שלב 3: 

הכירו אותנו: מה מייחד את גטה?

מומחית בינלאומית במוצרי שינה מלטקס טבעי

גטה היא מותג בינלאומי שמתמחה במוצרי עולם השינה העשויים מלטקס טבעי, זוכת פרס מותג השנה* 2022-2016. גטה מובילה חדשנות ומהנדסת טכנולוגיות מתקדמות לשיפור איכות השינה של כולנו, בדגש על חומרים ידידותיים לסביבה ותהליכי ייצור ברי קיימא. כבר למעלה מחצי מאה, מזרני הלטקס הטבעי של גטה נמכרים ב-28 מדינות בעולם, ביניהן ארה"ב, גרמניה, אוסטרליה יפן וקוריאה.

 UK Branding Awards*

עמידה בתקנים הגבוהים של eco-INSTITUT גרמניה

האיכות הטבעית של גטה מתחילה מבחירת חומרי הגלם הטובים ביותר שיש לטבע להציע. אנחנו משתמשים בחומרים טבעיים לייצור מוצרי שינה בטכנולוגיות מתקדמות, ודואגים שהמוצרים שלנו יעמדו בתקני הבטיחות, האיכות והעמידות הגבוהים ביותר. המוצרים שלנו עברו בדיקות מקיפות וקיבלו את חותמת מכון התקנים eco-INSTITUT הגרמני, המתמחה בבקרת איכות למוצרי לעולם השינה. כל מוצרי הלטקס הטבעי של גטה עברו בדיקות שונות שבחנו את איכות הלטקס, האם נעשה שימוש בחומרים מסוכנים לבריאות בתהליך הייצור, והאם קיימת פליטה של תרכובות נדיפות. מעל 2,000 בדיקות שונות הוכיחו שהלטקס של גטה 100% טבעי, בטוח לשימוש ואינו מדיף רעלים, וזיכו את קולקציית המזרנים הטבעיים שלנו בחותמת איכות רשמית. 

טכנולוגיות מתקדמות ומוצרי שינה בהתאמה אישית

גטה גאה להוביל ולפתח טכנולוגיות מתקדמות בתחום מוצרי השינה, תוך הקפדה על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, כדי שתוכלו להינות משינה טבעית, בטוחה ומספקת. בין הטכנולוגיות השונות שפיתחנו בשנים האחרונות: עיצוב חדשני שמונע שקיעה ושחיקה של המזרן, טכנולוגיית ננו-סילבר שמשלבת סיבי פחמן בגודל זעיר להגנה מפני חיידקים, והגנה אנטי-סטטית שפורקת את החשמל הסטטי ותורמת לשינה שלווה ונוחה יותר. עם מעל 50 שנות ניסיון, אנחנו משלבים מדע וטבע כדי לעצב ולייצר פתרונות שינה מתקדמים במיוחד בשבילכם.

מנעול גטה לאחריות בינלאומית והבטחת איכות קפדנית

גיבשנו מנגנון בקרת איכות מתוכנן ושיטתי שמלווה את המוצרים שלנו לאורך כל שלבי הייצור ועד למסירת המוצר המוגמר. משום שאנחנו חולבים את הלטקס בעצמנו, אנחנו מוודאים שהוא עומד בתקנים הגבוהים ביותר כבר משלב האיסוף, דרך שלבי הייצור והעיבוד השונים ועד שהמוצר מגיע אליכם הביתה. המזרנים המקוריים של חברת גטה מצויידים במנעול גטה מקורי, שרק אתם יכולים לפתוח. המנעול הייחודי של גטה מבטיח שהמוצר שרכשתם חדש, מקורי ולא נפתח בעבר, ועמד בהצלחה בתקנים הגבוהים של בקרת האיכות המקיפה שלנו.

שלב 4:

כדאי לדעת: עובדות ומיתוסים על לטקס טבעי

האם לטקס טבעי הוא חומר דליק?

לטקס טבעי אינו רגיש לחום ולא נחשב לחומר דליק בהשוואה לחומרי גלם אחרים שמשמשים לייצור מזרנים. מזרני הלטקס הטבעי של גטה עמדו בכל הבדיקות המקיפות וקיבלו אישור ממכון התקנים הישראלי, סומנו בתו תקן (ת"י 5418), נמצאו עמידים בהידלקות ובטוחים לשימוש. עם זאת, חשוב להשתמש במוצרי חשמל בטוחים בסביבת המזרן וחדר השינה, ולהיזהר משמיכות חשמליות עם מנגנון כבלים חשוף. יש לקחת בחשבון שמוצרי חשמל שמפיקים חום בסביבת המזרן עלולים לפגוע בו במשך הזמן, ולכן ההמלצה היא להשתמש במוצרים שמפיקים חום ברמות נמוכות. 

איזה ריח יש ללטקס טבעי?

כל חומר גלם טבעי שאינו עובר עיבוד מחזיק בריח ייחודי, וגם ללטקס טבעי יש ריח מיוחד משלו. בניגוד למזרנים שאינם עשויים מחומרים טבעיים, מזרני הלטקס של גטה עשויים מ-100% לטקס טבעי, ועוברים עיבוד בתהליך ייחודי לגטה ובשיטת דנלופ. למרות שלכל מוצר חדש יש ריח שמתאוורר עם הזמן, מזרנים שעשויים מחומרים כימיים עלולים לפלוט אותם בסביבתם במשך זמן רב. מזרני הלטקס הטבעי של גטה עשויים מחומרים אורגניים, אינם מדיפים חומרים רעילים ולא פוגעים באיכות האוויר בחדר השינה. 

מה ההבדל בין קצף זיכרון ללטקס טבעי?

קצף זיכרון, ויסקו או קצף ספוג הוא קצף שמשמש כתוספת שכבת נוחות למוצרים שונים, לרוב מבוסס על חומר כימי בשם פוליאוריתן. בניגוד אליו, הלטקס הוא חומר טבעי שמופק מתחליב של עץ הראבר, ללא רעלים ובתהליך ידידותי לסביבה שמעודד את צמיחת העץ. 

100% לטקס טבעי: מה זה אומר?

ללטקס טבעי יש מגוון יתרונות: הוא עמיד, היפואלרגני ודוחה בקטריות וקרדית אבק. עם זאת, כדאי שתדעו שלא כל מזרן מלטקס טבעי הוא מזרן מ-100% לטקס טבעי, ולכן חשוב לבדוק גם את הפרטים הקטנים. יש יצרנים שבוחרים לשלב רק שכבת לטקס דקה במזרנים שלהם, ככל הנראה בגלל המחיר, ויש כאלה שמשלבים בין לטקס סינטטי שכולל חומרים כימיים לבין לטקס טבעי, וחושבים שלא תרגישו בהבדל. 

בדיוק כמו שקומץ שמרים נחוץ להכנת לחם, אנחנו משתמשים בעוד 5% של חומרים נוספים בתהליך העיבוד והייצור של הלטקס שלנו. 100% לטקס של גטה מתייחס למוצר שעשוי רק מלטקס טבעי וטהור למעט תוספים חיוניים, ידידותיים לסביבה וללא רעלים. אנחנו משתמשים אך ורק בלטקס טבעי לריפוד המזרן בפורמולה ייחודית שפיתחנו, שכוללת שכבות שונות וכולן מ-100% לטקס טבעי לתמיכה מיטבית. 

מה חשוב לבדוק במוצר מלטקס טבעי?

איכותו של הלטקס הטבעי נמדדת בפרמטרים שונים, ביניהם איכות החומר עצמו, הטכנולוגיה של היצרן שמעבד את הלטקס, והשיטות שבהן הוא השתמש. כשבוחרים מוצר מלטקס טבעי חשוב לבדוק את איכות החומר עצמו, וגם את אמינות המשווק. וודאו שהמוצר שאתם רוכשים עשוי כולו מלטקס טבעי ולא סינטטי, ובדקו  האם עבר עיבוד בשילוב חומרים רעילים או מסוכנים.
אנחנו בגטה משתמשים רק ב-100% לטקס טבעי, בשיטת דנלופ ובטכנולוגיות מתקדמות שפיתחנו, תוך שימוש בחומרים טבעיים ומבלי לפגוע באוזון.

שלב 5-1:

מה חשוב לבדוק כשבוחרים מזרן?

① דרגת קשיחות המזרן 

כשבוחרים מזרן חדש, דרגת קשיחות המזרן היא מהשיקולים החשובים שיש לקחת בחשבון. לכל אחד מאיתנו העדפות שונות בכל הנוגע לתמיכה בזמן השינה, והן תלויות גם במבנה הגוף הייחודי שלנו, בהרגלי השינה שלנו ובתנוחות השינה השונות. המזרנים של גטה מדורגים לפי רמות שונות של קשיחות בהתאם להעדפות הריפוד והתמיכה שמתאימים לכם.

 • רך
 • קשה
 • רך מאוד
 • רך מעט
 • רך בינוני
 • קשה בינוני
 • קשה מאוד

שלב 5-2:

מה חשוב לבדוק כשבוחרים מזרן?

② האם מידת המזרן מתאימה למימדי הגוף שלך

כדי שתוכלו לישון טוב, חשוב שתבחרו מזרן בפרופורציות הנכונות לגוף שלכם, שיתאים גם להרגלי השינה, לבני הזוג, לתקציב ולחלל השינה שלכם. המזרנים של גטה זמינים במגוון רחב של מידות, ביניהן:

① מזרן יחיד (200*90 ס"מ)
② מזרן יחיד למיטה וחצי (200*120 ס"מ)
③ מזרן קווין סייז (200*160 ס"מ)
④ מזרן קינג סייז (200*180 ס"מ)
⑤ מזרן קינג לארג' (200*200 ס"מ)

שלב 6:

בחרו ותתחדשו במזרן לטקס טבעי של גטה!

מוכנים לבחור את המזרן החדש שלכם?

גטה מציעה מזרנים במגוון גדלים, סוגי ריפוד ומאפיינים מיוחדים נוספים במגוון דגמים בקולקציית מזרני הלטקס הטבעי שלנו. כדי שתוכלו לישון בביטחון, אנחנו מעניקים 30 לילות ניסיון על קולקציית המזרנים של גטה. אם נותרו לכם שאלות, נציגי השינה שלנו ישמחו לסייע לכם בבחירת המזרן המושלם בטלפון 08-3810005

מסגרת המיטה המושלמת למזרן לטקס

שימוש בבסיס מיטה מחומרי גלם באיכות ירודה עלול להביא לחוסר איזון של משטח המזרן, לפגוע בתפקודי המזרן ולקצר את תוחלת החיים שלו. מסגרות המיטה האיכותיות של גטה כוללות ציפוי מיוחד לתמיכה ואחיזה טובה בכל מזרן, עשויות מחומרי גלם משובחים ביניהם עץ מרנטי וריפוד קטיפה יוקרתי, ועומדים בבקרת האיכות המתקדמת שלנו.