מבצע משתלם במיוחד: 40% הנחה על קולקציית המזרנים

Powered by HuraTips.Com

טכנולוגיות הייצור המתקדמות של גטה

טכנולוגית ASP

מהו חשמל סטטי?

אם יצא לכם לחוש בזרם חשמל מקפיץ אחרי נגיעה תמימה בחפץ שימושי, או לשמוע קול חשמלי כשרציתם ללבוש בגד אהוב, כנראה שכבר הספקתם להכיר את החשמל הסטטי. מדובר בתוצאה של חוסר איזון בין מטענים חשמליים שליליים וחיוביים, שמתרחשת כששני חומרים שונים של מטענים שונים מתחככים זה בזה, ונוצר ביניהם הפרש מתחים. ההפרש הזה מתפרק בצורה של ניצוץ חשמלי, והוא מה שאנו מכנים חשמל סטטי. למעשה, אנחנו צוברים חשמל סטטי לאורך כל היום, כשאנחנו באים במגע עם חפצים ומשטחים שונים. 

טכנולוגית ASP
האם חשמל סטטי מזיק לנו

האם חשמל סטטי מזיק לנו?

אורח החיים המודרני ושינויי אקלים משפיעים על כמויות הלחות באוויר ומייצרים בגופנו ובסביבתנו רמות גבוהות של אלקטרונים חיוביים ושליליים, שאחראים לתופעת החשמל הסטטי. מעבר לתחושה הלא נעימה שנגרמת מניצוץ חשמלי קטן, לחשמל סטטי עשויות להיות השלכות ממשיות על הבריאות הגופנית והנפשית שלנו. עודף חשמל סטטי בגוף עלול לגרום ללחץ, מתח ותשישות. ולא פחות חשוב – חשמל סטטי משפיע על איכות השינה שלנו בלילה ועל הפעילות שלנו בבוקר. כשאנחנו מבלים את הלילה במגע צמוד, בהתהפכויות ובחיכוך במזרן, הגוף שלנו ממשיך לצבור חשמל סטטי. עודף חשמל סטטי מצטבר מהווה מטרד, מפריע להירדם ועלול לגרום לנדודי שינה. כשמדובר בנוחות והשינה שלנו נפגעת, מחזורי השינה שלנו נקטעים ואנחנו מתעוררים בבוקר עם תחושת עייפות וחוסר סיפוק משינת הלילה.

כיצד ניתן להפחית חשמל סטטי?

חשמל סטטי מצטבר בסביבתנו מדי יום. הוא נצמד אלינו בכל פעם שאנחנו נוגעים בכל מיני חפצים, בבגדים עם סיבים סינטטיים או במשטחים שונים, ולכן גם קשה להימנע ממנו. העובדה שאנחנו מוקפים במכשירי חשמל שונים תורמת גם היא להצטברות החשמל הסטטי בגופנו. מחקרים מצאו כי הימצאות בקרב מקורות מים כמו ים, מפלים ואגמים תורמת לצבירת אלקטרונים חיוביים. אלקטרונים אלו תורמים לאיזון המתח הסטטי ומביאים לתחושה טובה יותר. גם מגע יחף באדמה תורם לשחרור אלקטרונים שליליים מהגוף, ושחרור המתח הסטטי. אז אם יש דרכים לאיזון המתח הסטטי בגוף ושיפור התחושה שלנו, למה שלא נאמץ אותן גם לחדר השינה שלנו?

כדי להינות מסביבת שינה בריאה יותר, ולמנוע הצטברות של חשמל סטטי שמזיק לנו, אפשר ורצוי לבצע שינויים בסביבת השינה שלנו. ניתן למנוע הצטברות של חשמל סטטי במגוון דרכים, ביניהן הגברת הלחות באוויר והימנעות מהזרמה של אוויר יבש לחדר השינה. גם בחירה במזרן עם טכנולוגיית ASP שמשלבת סיבי פחמן בבד במזרן מונעת הצטברות חשמל סטטי בזמן השינה, דוחה אלקטרונים שליליים מהגוף ותורמת לשינה שלווה ובריאה ומספקת יותר.

כיצד ניתן להפחית חשמל סטטי?
מהי הגנה ASP אנטי סטטית?

מהי הגנה ASP אנטי סטטית?

המזרנים שלנו מיוצרים בשילוב טכנולוגיית הגנה אנטי סטטית מהפכנית וייחודית לגטה. בעזרת סיבי פחמן דו רכיבי שמוטמעים בבד המזרן, אלקטרונים שליליים משתחררים ומאזן האלקטרונים שבגוף שלנו משתמר. במבחן המציאות, מזרנים שכוללים הגנה אנטי סטטית עמידים יותר נגד הצטברות של חשמל סטטי ופירוקו בזמן המגע בגוף. הגנת ASP מתקדמת תורמת לשינה רציפה ללא הפרעות, מסייעת להשלמת מחזורי השינה וגורמת לנו לקום רעננים, עירניים ומוכנים להתחיל יום חדש.