הצג סרגל הצד

רכישת המזרן היא החלטה שתלווה אותנו לאורך שנים רבות קדימה, כרוכה בלא מעט כסף ותשפיע באופן דרמטי על איכות חיינו. לכן לפני שבוחרים את המזרן המתאים חשוב לבצע מחקר מעמיק ולהכיר את כל סוגי המזרנים והתכונות השונות שלהם, כדי לבצע התאמה מלאה. המזרן ההיברידי הוא אחד מסוגי המזרנים הרבים בשוק, וחלק מהמזרנים בקולקציית המזרנים של גטה יכולים לענות על ההגדרה הזו. אז לפני הרכישה – הכירו את המזרן ההיברידי, התכונות והיתרונות שלו.

מה זה מזרן היברידי?

מזרן היברידי הוא מזרן שמשלב בין שני חומרי גלם שבדרך כלל מככבים כחומר הגלם העיקרי. למשל – ספוג וקפיצים, ויסקו ולטקס, לטקס עם קפיצים, ויסקו עם קפיצים ועוד קומבינציות שונות אחרות.

כל היתרונות של מזרן היברידי

היתרון העיקרי של המזרן ההיברידי הוא שניתן להנות משני עולמות יחד, ומכל התכונות של שני המרכיבים שבונים את המזרן. ייתכן שהשילוב יכול להפוך מזרן למתאים יותר למשתמשים בו, ובכך שהוא מעניק כמה תכונות יחד הוא הופך למזרן המושלם.

איך אדע איזה מזרן מתאים לי?

בשוק קיימים כמה סוגי מזרנים עיקריים שחשוב להכיר:

  • מזרן ויסקו – מזרן ויסקו הוא מזרן שעשוי מחומר דמוי ג’ל שמתאים את עצמו לקווי המתאר של הגוף של הישן עליו. מדובר במזרן נפוץ ופופולרי בעולם המזרנים, ויש למזרן מסוג כזה יתרונות אבל גם מספר חסרונות שחשוב להכיר.
  • מזרן קפיצים – מזרן שמבוסס על שיטה של קפיצים שמעניקים את התמיכה לגוף. יש שתי שיטות עיקריות של קפיצים, קפיצים משולבים שמחוברים ביניהם במעין רשת אחת גדולה (מכונה גם שיטת “בונל”), או קפיצים מבודדים, שיטה שבה כל קפיץ עומד בפני עצמו ולא מחובר לקפיצים אחרים. היתרון בקפיצים המבודדים הוא שהם מונעים תזוזה בכל המזרן כאשר נעים או מתהפכים עליו, אך הם יקרים יותר משיטת הבונל שנחשבת לשיטה זולה יותר.
  • מזרן ספוג – מזרנים עשויים ספוגים רכים ולא מאוד דחוסים. עמידותו נמוכה והוא נשחק במהירות, אבל הוא נחשב לחומר גלם זול יחסית ומאפשר רכישה של מזרן בעלויות נמוכות.
מיטה היברידי

המזרנים ההיברידים של גטה – שילובים מנצחים של דיוק ואיכות

לחברת גטה יש מזרנים היברידיים שיכולים להעניק מכמה עולמות יחד, והופכים את המזרן לשילוב המדויק ביותר בעבור המשתמש. למשל, מזרן דגם לטקס ASP מציע את כל היתרונות שיש ללטקס להציע, וגם טכנולוגית סיבי קוקוס מתקדמת שמשפרת את תחושת הנוחות, התמיכה והגמישות של המזרן. עלותו מתחילה ב-2980 שקלים, ותעלה בהתאם לגודל המזרן הרצוי.
מזרן נוסף שיכול לענות על ההגדרה של מזרן היברידי הוא דגם Genetic 4 in 1, שמשלב לטקס איכותי לשכבת ויסקו רכה ונעימה, ויחד הם יוצרים מזרן אחד ואיכותי במיוחד. עלותו 3,990 שקלים, וגם במקרה הזה ניתן לבחור בגודל מתוך כמה אפשרויות.

לסיכום

מזרן היברידי הוא מזרן שמאפשר למשתמש ליהנות ממספר תכונות במזרן אחד, ויכול להתאים לאנשים רבים ולשפר את איכות חייהם באופן משמעותי. לפני שאתם רוכשים מזרן, בדקו את כל התכונות והיתרונות שלו כדי לדעת האם הוא יכול להתאים לכם, ולהעניק את כל מה שאתם צריכים כדי לישון טוב, ולחיות טוב.