ONLY THE BEST FROM MOTHER NATURE ™
משלוח חינם 10 שנים אחריות 100 לילות נסיון

שאלות כלליות

מה הייחודיות של המזרנים של חברת גטה?

חברת גטה היא חברה בינלאומית בעלת 25 שנות ניסיון בתחום, אשר מוכרת ביותר מ-25 מדינות ומפעילה מאות סניפים ברחבי העולם. אנו מתמחים בייצור מזרנים וכריות מ-100% לטקס איכותי ברמה הגבוהה ביותר, ומובילים את הפיתוחים והחידושים הטכנולוגיים בתחום. לגטה מספר דגמי מזרנים, ולכל אחד תכונות ייחודיות משלו כך שניתן יהיה להתאים אותם לצרכיו של כל לקוח.

כיצד אוכל לדעת איזה מזרן מתאים לי?

כל המזרנים שלנו מיוצרים מ-100% לטקס טבעי, אנטי בקטריאלי והיפו אלרגני, לתמיכה מקסימלית בכל חלקי הגוף ולשינה נוחה ומפנקת. לכל מזרן מאפיינים מיוחדים משלו, כך שניתן להתאים את המזרן לכל לקוח תוך הקשבה לצרכיו, לרצונותיו ולהעדפותיו האישיות.

מהן דרגות הקושי של המזרנים?

למזרנים שלנו טווח של דרגות קושי שמהן ניתן לבחור ע"פ העדפה אישית של כל לקוח. ניתן לבחור מבין דרגות קושי קשה, בינוני ורך. היועצים שלנו יוכלו לסייע בבחירת המזרן תוך הקשבה לצרכים ולהעדפות של כל לקוח באופן אישי, עד לבחירת המזרן המתאים ביותר.

מה דרגת הקושי הבריאה ביותר?

כל אדם מתאים לדרגת קושי שונה חשוב לחוש את המזרן ולבדוק באיזה דרגה אנו חשים בנוח אולם תמיד לוודא שהמזרן מעניק תמיכה טובה

היכן מיוצרים המזרנים שלנו?

לחברת גטה מספר מפעלים המפוזרים ברחבי העולם, והמזרנים שנמכרים בישראל מיוצרים במפעל שממוקם בסינגפור.

כל כמה זמן מומלץ להחליף מזרן?

אנו ממליצים להחליף את המזרן לפחות פעם אחת בכל כ-7 שנים. כל אדם מבלה על המזרן שעות רבות מהיממה, וייתכן שעם הזמן הוא יצבור בלאי טבעי שיתבטא בירידה בנוחות או ביצירת "קערות" במזרן, וכתוצאה מכך בירידה באיכות השינה ופגיעה של ממש בבריאות.

האם יש קפיצים במזרנים?

מזרני גטה אינם בנויים מקפיצים, משום שהם משמשים כמעין אנטנה לקרינה אלקטרומגנטית שנמצאת במכשירי החשמל השונים בביתנו, ויכולה לפגוע בבריאותנו. מזרני גטה הם מזרני איכות שמיוצרים רק מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות ופיתוחים חדשניים, כל זאת כדי לספק ללקוחות את המוצרים הטובים ביותר בתחום.

האם המזרנים הם דו צדדיים?

מרבית המזרנים של גטה אינם דו צדדים ולא מומלץ להפוך אותם. ההמלצה שלנו היא לסובב את המזרן ב-180 מעלות מידי 6 חודשים כדי להימנע מבלאי טבעי, מ"קיעור" בצד אחד של המזרן ובעיקר כדי להאריך את חייו של המזרן תוך שמירה על נוחות ואיכות השינה.

מהו הגודל הסטנדרטי של מזרן?

גודל סטנדרטי של מזרן הוא בדרך כלל 160X200 או 180X200. כאשר בוחרים את המזרן, יש להתחשב במידות בסיס המיטה ובמידות חדר שינה.

האם לגטה יש מוצרים נוספים?

כן בנוסף למזרנים גטה מוכרת כריות ומיטות

האם ניתן לקבל את המזרן לתקופת נסיון?

כן. היתרון ברכישת מזרני גטה הוא שכל רכישה מאפשרת לנסות את המוצר במשך 100 ימי ניסיון (למעט מזרן מסוג Dream Kingdom), כך שכל לקוח יכול להסתגל למזרן החדש בקצב שלו. לאחר כ-50 ימים של שימוש במזרן, הלקוח רשאי להחזירו ולקבל זיכוי מלא. המזרנים של גטה הם מהאיכותיים בעולם, ולכן מרבית הלקוחות מדווחים על שביעות רצון ולא מממשים את אפשרות ההחזרה של המוצר.


האם משלמים על המזרן במשך ימי הניסיון?

כן. כדי לנסות את המזרן ולהתחיל את תקופת הניסיון, יש לרכוש אותו.

האם כל בסיס מיטה מתאים למזרנים של גטה?

אנו ממליצים להשתמש בבסיסי מיטה עם תחתית מעץ עבה וחזק, בסיסי מיטה בשיטת "עצמות הדג" בדרך כלל אינם חזקים דיים ועלולים להישבר

מה המידה המומלצת למיטה מתכווננת?

אנו ממליצים על גודל של 180X200 עבור מיטה מתכווננת.

האם יש קרינה מהמנועים של המיטה המתכווננת?

המנועים של המיטות המתכוננות הם מנועים גרמניים שעברו בדיקות תקינות במעבדות בעולם ונחשבים לבטוחים ביותר

האם יש אפשרות להזמין מזרנים בגדלים מיוחדים?

ניתן להזמין מזרנים בגדלים לא סטנדרטיים, אך זמן האספקה צפוי להתארך.

אילו הכנות צריך לעשות לפני קבלת המזרן?

אם רכשתם מזרן, יש לוודא שבסיס המיטה הקיים מתאים למזרן. אם רכשתם גם מזרן וגם מיטה מגטה, יש לפנות את חדר השינה לקראת מועד האספקה לצורך ההרכבה. רכישה של מזרן יחד עם בסיס המיטה מגטה מאפשרת התאמה מושלמת במידות המוצרים ומאזנת בין הצורך במזרן איכות נוח לבין עיצוב עדין ואסתטי של חדר השינה.

בעת קבלת המזרן האם חייב אדם מבוגר בבית?

כן. בעת הגעת המזרן צריך להיות בבית אדם מבוגר שיאשר את תקינות המוצר

האם לגטה יש תו תקן?

כן . למזרני גטה יש תקן ממכון התקנים הישראלי כמו כן הלטקס הטבעי שלנו עובר בדיקות במעבדות בגרמניה ושוויץ ועומד בתקנים בינלאומיים

כמה זמן לוקח להתרגל למזרן חדש?

תקופת ההסתגלות למזרן חדש אורכת בין 15 ל-30 ימים. במהלך תקופה זו המזרן יתאים את עצמו לגוף, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת וחומרי הגלם המצוינים שממנו הוא מיוצר. זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של מזרני הלטקס על מזרנים המיוצרים מחומרי גלם אחרים, יתרון שהופך את מזרני הלטקס של גטה למובילים בתחום המזרנים בעולם.