ONLY THE BEST FROM MOTHER NATURE ™
משלוח חינם 10 שנים אחריות 100 לילות נסיון

פנג שוואי: כיצד עיצוב חדר השינה יגרום לשינה איכותית יותר?

גטה > פנג שוואי: כיצד עיצוב חדר השינה יגרום לשינה איכותית יותר?

פנג שוואי היא גישה סינית ועתיקה הממוקדת בארגון חפצים, רהיטים ומבנים במטרה להגיע להרמוניה טובה יותר עם הטבע. אנחנו פוגשים אותה כיום, יותר ויותר, במשרדים מעוצבים או בסלונים, אבל, למעשה, אם נחשוב על כך לעומק, המקום הטבעי ליישום שלה, הוא דווקא חדרי השינה שלנו (ההורים והילדים), בעיקר, משום ששם אנחנו מבלים את מרבית הזמן שלנו.

 

שפרו את זרימת האנרגיה בחדר השינה שלכם

יש לכם שתיל של Money tree או של במבוק? מקמו אותו בפינת חדר השינה שלכם, על מנת למנוע את עצירת האנרגיה בפינה ההיא.

הימנעו משינה כשהרגליים לכיוון הדלת. בתרבות הסינית המסורתית תנוחת שינה זו מכונה “death position” מכיוון שידוע כי אנשים שנפטרו מוצאים מהחדר כשרגליהם עוברות את סף הדלת תחילה. מומחי פנג שוואי טוענים כי שינה במצב כזה עלולה להפחית את האנרגיות החיוניות לכם ולהותיר אתכם עייפים מאד במהלך יום העבודה שלכם! אם אין לכם דרך להימנע מכך, השתמשו במיטה שיש בה לוח אטום באזור הרגליים או ברהיט שיוצב בין אזור הרגליים של המיטה לבין דלת חדר השינה.

ולא פחות חשוב, השאירו מספיק מקום מסביב למיטה, לא רק כדי שתוכלו להיכנס ולצאת מהמיטה בחופשיות, אלא גם כדי להקל על זרימת האנרגיה החופשית.

 

שפרו את היחס שלכם לאהבה

גם אם אינכם בזוגיות כרגע, אבל אתם משתוקקים לאחת כזו, עצבו את חדר השינה שלכם כאילו אתם כבר בזוגיות – מחשבה יוצרת מציאות!

אם אתם בזוגיות ומעוניינים לשפר אותה, הכניסו לחדר השינה שלכם צבעים המקושרים לרומנטיקה, כמו ורוד או אדום, וצבעים אלה יתרמו לחיי האהבה שלכם. פזרו כמה אביזרים ורודים או אדומים מסביב המיטה כדי לעודד את זרימת הרומנטיקה. אם חדר השינה צבוע בצבעים חזקים (פלא שאתם לא מצליחים לישון?) השתמשו בוורוד רק בנגיעות צבע קלילות. צבעים עזים כמו אדום, כתום או צהוב מקושרים, לרוב, עם יאנג ועלולים להיות מעוררים וממריצים מידי בחדר השינה.

קחו בחשבון גם שימוש בברווזים מנדריניים (הנחשבים לסמל האהבה האולטימטיבי בפנג שוואי). מקמו אותם כפריטים דקורטיביים בסמוך למיטה, על שידות המגירות שבצידיה.

 

שחררו מתח המזמין אנרגיה שלילית לחדר השינה שלכם

עומס בחדר השינה מעכב את הזרימה החופשית של צ’י בחדר. אם אתם עצלנים, אל תנסו לפתור את בעיית הבלגן על ידי הסתרת הכל מתחת למיטה! כן, אנחנו מכירים גם את הטריק הזה, בטווח הקצר זה, אולי, פותר לכם את בעיית הבלגן, אבל גם חוסם את זרימת האנרגיה ועלול לגרום לקיפאון בחייכם.

הקדישו מחשבה לחפצים שאתם שומרים בחדר השינה והסירו משם את כל האלמנטים הקשורים לעבודה וקשרים לזיכרונות עבר שאתם מעדיפים לשכוח (מתנות ממערכות יחסים קודמות, או חפצים ותמונות אחרים שמעוררים בכם עצב).

 

הימנעו ממיקום המראה מול ליד או מעל המיטה

מיקום מראה בסמוך למיטה מביא לשיקוף של האנרגיה הקיימת בחדר. תהליך זה לא יאפשר לכם ליהנות ממנוחתכם כמו שאתם צריכים ליהנות ממנה ואף יכפיל ויעצים את כל הבעיות והדאגות שלכם!

 

מראות ידועות גם כ”מזמינות” צד שלישי למערכת היחסים שלכם. לכן, אם בגלל גודל החדר והסידור שלו, אתם, בכל זאת, נאלצים להתמודד עם מראה בסמוך למיטה, תוכלו להציב חפצים דקורטיביים בין המראה לבין המיטה או לכסות אותה כשאתם נכנסים למיטה.

 

ויהי אור!

תאורה נחשבת לגורם חשוב מאד בפנג שוואי. השתמשו בווילונות שניתן להסיט אותם בקלות בבוקר, זאת, על מנת לאפשר לאור היום הטבעי להיכנס לחדר, להאיר ולגרש משם את כל הצ’י האפל והשלילי. זכרו גם לסגור את הווילונות בלילה, שכן הם משמשים כחיץ החוסם את “כניסת” החושך והשלילי מבחוץ.

 

בחירת המזרן המתאים

איך קשור מזרן לפנג שוואי? תתפלאו…

לכל דבר שאנחנו בוחרים להכניס לחדר השינה שלנו (מזרן אורטופדי, מזרן לטקס, שידה, מראה, מתלה בגדים) או של הילדים (בעיקר, מזרן לילדים) יש השפעה וחשיבות לאנרגיה הזורמת בחדר ו”מטעינה” אותנו בזמן שאנחנו ישנים או סתם נמצאים בו. לכן, הקפידו לבחור במזרנים איכותיים ובכלי מיטה איכותיים, שישפיעו מצד אחד על האנרגיה, ומצד שני, על איכות השינה שלכם.

 • מזרן לטקס ASP

  מזרן המשלב סיבי קוקוס ו- 100% לטקס טבעי ואיכותי. התכונה הבולטת של הלטקס הטבעי היא ההתאמה העדינה…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  2980

  או

  החל מ- 248 לחודש 12x

 • מזרן GENETICS 4 IN 1

  המזרן GENETICS 4 IN 1 הוא שילוב מנצח של חדשנות והברקה. מורכב מהרמוניה של החומרים הטובים ביותר…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  3990

  או

  החל מ- 333 לחודש 12x

 • מזרן TOGETHA 100

  אחרי חמישה עשורים של חדשנות מתמשכת, גטה מציגה בגאווה את המזרן שמשלב את מיטב הטכנולוגיה ומשאבי הטבע…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  7900

  או

  החל מ- 658 לחודש 12x

 • מזרן GENETICS 100

  המזרן מיוצר מ-100% לטקס טבעי קרמי ונקי שמקורו באחד ממשאבי הטבע הטובים ביותר בכדור הארץ. הוא מספק…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  6300

  או

  החל מ- 525 לחודש 12x

כתבות נוספות

מזרן או מזרון?

השפה העברית היא שפה מורכבת ועשירה: היא שפה עתיקה שנבנתה ונחקרה במשך אלפי שנים, הספיקה “למות” ולקום לתחייה ולהתחדש במהלך המאה ה-19 וה-20 למה שמכונה

אישה ישנה

איך להירדם מהר?

הסיטואציה הבאה מוכרת לרוב הקוראים היטב: אתם נכנסים למיטה לאחר יום ארוך ומתיש, רוצים להניח את הראש על הכרית, לעצום עיניים ולהירדם במהירות. עם זאת,

מיטת נוער

מיטת נוער: המדריך השלם לבחירתה

הילד כבר גדול והגיע הזמן לקנות מיטה חדשה, אבל הורים רבים מוצאים את עצמם בדילמה מול כל האפשרויות: מיטת מעבר, מיטת נוער, מיטה וחצי או