מזרן לטקס טבעי – 10 סיבות טובות לבחור בו

שנת לילה טובה, כיום כבר ידוע לכולם, היא המפתח העיקרי לבריאותנו הפיזית, וגם, באופן מפתיע – גם הנפשית. כי כשאנחנו ישנים כהלכה, הגוף שלנו נח, ממלא מצברים וצובר כוחות לקראת היום החדש, אנחנו נינוחים ורגועים יותר, והכל זורם לנו הרבה יותר חלק. כתוצאה מתובנה זו, מקדיש המדע לא מעט משאבים למיטוב שנת הלילה שלנו, הן מבחינת טכנולוגיית ייצור המזרנים והן מבחינת חומרי הגלם המשמשים לייצורם. בשנים האחרונות, דרך כוכבו של הלטקס הטבעי, וכעת, מסתמן, כי מזרן עשוי לטקס טבעי, הוא, קרוב לוודאי, המזרן הבריא ביותר שמציע כיום שוק המזרנים המפותח מאד.

 

אז, למה בעצם, מזרן לטקס טבעי?

עבור מי שאין מכיר את המזרנים הללו (וגם עבור מי שכבר כן) ריכזנו את כל הסיבות לבחור במזרן שהוא עשוי 100% לטקס:

היגייני ובטוח לשימוש

לפני שכל אחד מהמזרנים מסיים את המעבר שלו בפס הייצור ומגיע לידי הלקוח, הוא נשטף במפעל המייצר אותו באמצעות סדרת תרסיסי מים ומכבשי לחיצה. שטיפתם של אותן שאריות החומרים המסוימים המשמשים בעת ייצור המזרן, משפרת את איכות היגיינת המוצר. רק המזרונים האיכותיים ביותר עוברים תהליך מורכב זה. ברור מאליו, כי מזרני הלטקס הטבעי האיכותיים שלנו עוברים תהליכי עיבוד, בדיקה ובקרת איכות מחמירים ביותר, לפני הגיעם אליכם.


עמידה בתקנים מבטיחה מזרן עשוי מחומר טהור

תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל מוצרי Getha המשווקים על ידינו מיוצרים מ-100% לטקס טבעי, על פי אישור מבחן תקן ה-ECO האירופי. יש לציין, כי אפילו התוספת הקלה ביותר של רכיבים פטרוכימיים משתקפת במבחן זה, ולכן, העמידה בתקן זה מבטיחה מזרן עשוי לטקס טהור, ללא תוספות כימיות “מסתוריות”, חשודות ומזיקות לבריאות.

מזרני לטקס ידידותיים לסביבה

כל מזרני הלטקס הטבעי של Getha מתכלים וידידותיים לסביבה, מאחר שלא נעשה שימוש ב- CFC (Chlorofluorocarbon)במהלך תהליך ייצורם. הפריאונים (CFC) מכילים את היסודות כלור ופלואור, והומצאו, במקורם, עבור תעשיית המקררים. אבל בעשרות השנים שחלפו מאז, התפשט השימוש בהם לתעשיות רבות (כולל ייצור מזרנים) והם נחשבים, כיום, לאחראים העיקריים לפגיעה באוזון.

לטקס טהור בריא יותר

בשל מבנה התא הפתוח, הייחודי אך ורק ללטקס טבעי טהור, מזרני הלטקס הטבעי שלנו “נושמים” ואף עמידים בפני התפתחות פטריות וטחב מסוגים שונים.

לטקס מאפשר פיזור יעיל של חום הגוף

אחת מהבעיות שלנו בזמן השינה, כאן בישראל, הוא החום, ביום וגם בלילה. במזרני לטקס טבעיים טהורים, חום הגוף מתפזר בקלות בזמן השינה. הסיבה לכך היא, שמבנה תאי הלטקס הוא פתוח והם מחוברים זה לזה באופן שאינו אוגר את החום, וזאת, בניגוד לחומרי הגלם האחרים המשמשים לייצור מזרנים.

מזרן לטקס טבעי מספק תמיכה ונוחות

שום חומר גלם אחר המוכר לנו כיום אינו מתקרב ללטקס הטבעי ביכולותיו להעניק לגופכם את ההקלה האידיאלית בלחץ וביישור נכון של היציבה. בזכות יכולת ההתנגדות המעולה שלו מצד אחד, ומצד שני – האלסטיות הגבוהה שלו, מזרן הלטקס מספק תמיכה נכונה לגוף בצד שינה נוחה.

אוורור מעולה

גושי הלטקס מהם מיוצרים המזרנים שלנו מעוצבים כשהם דמויי חלת דבש, בכדי להבטיח זרימה נכונה ויעילה של האוויר בתוכם בעת השינה. ברור שזה מסייע לגוף לנשום בקלות רבה יותר ומפחית את כמות התנועות וההתהפכויות בזמן השינה, שכולנו מכירים היטב, משינה על מזרן שלא בדיוק מותאם לגוף שלנו.

מזרן עשוי לטקס טהור בריא יותר לסובלים מאלרגיות

מזרן הבנוי, מלכתחילה, כשהוא מאוורר היטב, לא רק מבטיח שינה רגועה יותר, אלא גם מסייע במניעת אלרגיות, המתעוררות כתוצאה מהצטברות אבק, או התפתחותם של פטריות, טחב ובקטריות שונות.

ישנים עם בן זוג שמתהפך בשנתו? על מזרן לטקס תמשיכו לישון

אחת הבעיות הגדולות ביותר בשינה עם בן/בת זוג (או, אפילו עם הילדים), היא שכל תזוזה של אחד מהישנים, מעירה את השאר – המזרנים “מעבירים” את התנועה. מזרן הלטקס שונה גם מבחינה זו – כל נקודה במשטח הלטקס מגיבה למשקל וללחץ באופן עצמאי, כך שבשינה על מזרן לטקס, אתם יכולים להמשיך לישון, גם אם מי שישן איתכם זז או מתהפך פעמים רבות לאורך הלילה.

עמידות לאורך זמן

הנוחות והתמיכה של מזרני לטקס נותרים זהים ברמתם לאורך כל שנות השינה על מזרן לטקס, וזאת, מאחר והלטקס נחשב, כיום, לחומר הריפוד העמיד ביותר.

לסיכום:

למזרן העשוי לטקס טהור יש כל התכונות המתאימות שנועדו להעניק לכם את שנת הלילה הבריאה והנכונה, לה אתם זקוקים.

אל תתפשרו על פחות מכך!

כתבות נוספות

טופר למזרן – למה הוא כל כך מומלץ?

תרבות השינה התפתחה מאוד בשנים האחרונות בארץ ובעולם, וכיום, אנחנו לא רק זורקים את עצמנו למיטה ונרדמים (בדומה למה שעשו הדורות שקדמו לנו), אלא מעצבים

מה חשוב לדעת כשבוחרים בסיס מיטה?

אנחנו נוהגים להתייחס למזרן כאל החלק החשוב ביותר במיטה, ולמעשה, זה נכון, שהרי המזרן הוא זה שקובע את נוחות ואיכות שנת הלילה שלנו. אבל, המזרן