fbpx

קונים מזרן בשווי 10,000 ש"ח, ומקבלים מיטה מתנה בשווי 6,000 ש"ח

קונים מזרן בשווי 10,000 ש"ח, ומקבלים מיטה מתנה בשווי 6,000 ש"ח

מה זה ננו סילבר במזרן?

ננו-טכנולוגיה נחשבת למדע המתפתח במהירות וכולל ייצור ושימוש בחלקיקי ננו שנמדדים בננומטרים (מיליארד ננו = מטר אחד). ננו-טכנולוגיה (או, לשם קיצור – ננוטק), עוסקת במערכות שגודלן נע בין ננומטרים בודדים לעשרות ננומטרים. הטכנולוגיות הללו משתייכות למבחר מגוון של תחומי מדע, החל ממחקרי פיזיקה או הנדסת חשמל, דרך מחקרים הקשורים לרפואה ולביולוגיה מולקולרית וכלה במחקרים הקשורים לכימיה, כהנדסתם ויצירתם של חומרים חדשים שהינם בעלי תכונות ספציפיות רצויות, כחוזק. אחד החומרים שנוצרו במסגרת תהליכי הננוטק ויש להם השפעה מכרעת על הבריאות הוא ה-NANO SILVER.

 

כסף ותכונותיו

כסף משמש לטיפול במחלות ובמצבים רפואיים שונים בשל תכונותיו האנטי-בקטריאליות יותר מלמעלה ממאה שנים. גודלם של חלקיקי ננו סילבר מגיע, בדרך כלל, ל-25 ננומטר, כך שיש להם שטח פנים גדול יחסית, אשר מגדיל את השטח הבא במגע עם חיידקים או פטריות, ומשפר באופן משמעותי את יעילותו נגדם. במגעו של הננו סילבר עם חיידקים ופטריות הוא ישפיע לרעה על חילוף החומרים התאי שלהם ויעכב את צמיחתם. הננו סילבר מדכא את המטבוליזם של בסיס מערכת העברת האלקטרונים והובלתם בקרום תא החיידק, כך שהוא מעכב את התחלקותם וצמיחתם של אותם החיידקים והפטריות שגורמים לזיהומים,לריח רע, לגירוד ולפצעים.

ננו סילבר יעיל ביותר, פועל במהירות, אינו רעיל, לא גורם לתגובות אלרגיות ואינו מגרה את העור או רקמות אחרות.

 

השימוש ההיסטורי בכסף

בימינו קיימות למעלה מ-50 תרופות המיוצרות על בסיס כסף ותכונותיו האנטי בקטריאליות, אבל כבר הרבה לפני הרפואה המודרנית, נעשה בכסף שימוש נרחב בדרכים שונות ומסיבות שונות. למשל, בני אצולה אירופאיים השתמשו בדרך כלל בכלי שולחן עשויים מכסף כדי למנוע הרעלת מזון, ההודים השתמשו בסרט דק עשוי כסף במטרה להאריך את תוחלת חייו של אוכל שנרקב בקלות, המתיישבים הראשונים באמריקה השתמשו במטבעות כסף בכדי המים והחלב שלהם כדי לעכב את קלקולם ולטהר זיהום. ובאוסטרליה, גם כיום, האבוריג’ינים מניחים גוש כסף במיכלי המים שלהם בכדי לטהרם ולהאריך את טריותם. גם העידן המודרני עושה שימוש בתכונותיו המטהרות של הכסף, כשמסנני טיהור מים המבוססים על כסף וטבליות טיהור מים משמשות בבתים, בעסקים ובחברות תעופה. כמו כן, פותחו מערכות חשמליות המשתמשות ביוני כסף ונחושת לצורך חיטוי מי בריכת השחייה, כתחליף להוספת כלור הנפוץ והמזיק.

 

יעילותו של ננו סילבר

למרות שהתובנה כי לכסף קיימות תכונות אנטי בקטריאליות ואנטיביוטיות מעולים, הייתה נחלתה של האנושות מזה מאות שנים, היו קיימות מגבלות ביישום תובנה זו בחיים האמיתיים, מחוץ לכתלי מעבדות המחקר, בשל מגבלות מסוימות, בכללן, עלות השימוש הגבוהה. את הבעיות הללו, פתרה הננוטכנולוגיה.

בימינו, לצד טכנולוגיית הליבה של ננו סילבר עומדת היכולת לייצר חלקיקים קטנים ככל האפשר ולפזר את החלקיקים אלה בצורה אחידה מאד על פני משטחים וחומרים שונים. כאשר חלקיקי הננו מצפים פני משטח העשוי מחומר כלשהו, שטח הפנים של הכסף גדל פי מיליונים, יותר מאשר בציפוי נייר כסף רגיל. אפשרות הפיזור והציפוי המרבית מאפשרת את מיקסום ההשפעה האנטי בקטריאלית בכמות קטנה מאד של כסף. וכאן, אנחנו מגיעים לשילוב של ננו סילבר במזרן.

 

ננו סילבר במזרן

בשל תכונותיו המופלאות של הכסף ואפשרויות היישום החדשות שלו בזכות הננו טכנולוגיה. חברת גטה החליטה לשלב את הטכנולוגיה החדשנית הזו במזרוני הלטקס הטבעי שלה.

מטרתם של התהליכים הללו בשילוב ננו סילבר בטקסטיל בכלל ובייצור מזרנים בפרט היא ניצול התכונות המטהרות של הכסף להשמדת החיידקים והבקטריות .

חשוב לציין, כי ננו סילבר המשולב בטקסטיל (בדומה לזה המשמש בתחום ייצור המזרנים) אינו מהווה כל סכנה לבריאות האדם הישן על המזרן או המשתמש בבדים או בבגדים שעברו את תהליך הציפוי. נהפוך הוא, בשל השמדת החיידקים והבקטריות, הופכת סביבת הגוף האנושי לנקייה ולבריאה יותר!

אם המאמר עניין אותך, יש לנו עוד מאמרים בנושא שמאוד יעניינו אותך

שמיכת כובד – כל היתרונות שלא ידעתם שקיימים בשמיכה כבדה

כיום יש כמה סוגי שמיכות שהמטרה שלהם בשורה התחתונה היא פשוט לחמם אותנו כשהטמפרטורות יורדות, אך בשנים האחרונות נכנס טרנד...
22 במאי 2022

חלום צלול: מה שאתם צריכים לדעת על חלימה מודעת

קרה לכם שבזמן חלום הייתם במודעות שמה שאתם חווים הוא רק חלום? האם התעוררתם פעם מחלום לאחר שהרגשתם שאתם שולטים...
15 במאי 2022

קפיצת הירדמות: למה זה קורה לנו ואיך להימנע מזה?

מגיעה שעת השינה שלכם, אתם נכנסים למיטה ברוגע ונשכבים לישון. כמה רגעים לאחר ההירדמות אתם מרגישים שאתם עומדים ליפול ואז...
10 במאי 2022

מזרן Compass Gold 100

מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
למידע נוסף 053-6680088

9400

או

החל מ- 783 לחודש 12x

כרית נסיעות של גטה עם אריזה
הוספה לסל

כרית לנסיעות עשויה 100% לטקס טבעי

מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
למידע נוסף 053-6680088

150

או

החל מ- 13 לחודש 12x

יש לך שאלה

יועצי השינה של גטה ישמחו לעמוד לשרותכם, למידע נוסף והתאמת המוצר

עגלת הקניות
Start typing to see products you are looking for.

יש לך שאלה?

יועצי השינה של גטה ישמחו לעמוד לשרותכם, למידע נוסף והתאמת המוצר