fbpx

קונים מזרן בשווי 10,000 ש"ח, ומקבלים מיטה מתנה בשווי 6,000 ש"ח

קונים מזרן בשווי 10,000 ש"ח, ומקבלים מיטה מתנה בשווי 6,000 ש"ח

מה הקשר בין קרינה לשינה?

כידוע, אנו מבלים שליש מחיינו בשינה ומנוחה על מזרן, לכן אנו מחויבים לבחור מזרן אשר יספק לנו תמיכה טובה לגוף ויהיה בריא ובטוח לשינה, ופה נציין לטובה את מזרני BIOCARE של גטה, ולו בשל יתרונותיהם הרבים, לרבות היכולת לחסום קרינה.
למעשה, מרבית האנשים מתמקדים בחיפוש היתרונות של המזרן שהם מתכוונים לקנות, אבל, נוטים להתעלם מההשלכות של החסרונות שלו, כלומר – תכונות מסוימות שלו שעלולות להפוך אותו לפוגע בבריאותם.

אז, עד כמה בטוח המזרן שלכם?

אתם בטח כבר יודעים, כי לסוג המזרן שעליו אנחנו ישנים קיימת השפעה ישירה על איכות השינה שלנו (הגיוני, אנחנו שוכבים על המזרן כשבע שעות ביממה – כלומר שליש מחיינו), אבל, הסכנה הפעם, אינה מגיעה דווקא מכיוון השפעת המזרן על עמוד השדרה או על השלד, אלא מכיוון פרוזאי ובלתי מוכר בהרבה – שדות אלקטרו מגנטיים.

בואו נתחיל מההתחלה – מהו שדה אלקטרו מגנטי?

שדה מגנטי, Electromagnetic field, או EMF הוא שדה חשמלי מגנטי, אשר נוצר כתוצאה מהפעלתם של מכשירים שונים. ארגון הבריאות העולמי (WHO) מעלה את נושאים קשורים לבריאות בתחום הזה, באמצעות הפרויקט הבינלאומי שעניינו חקר השדות האלקטרומגנטיים. המטרה היא לזהות ולהגדיר בבירור כל השלכה שיש להם על הבריאות, ואף לנקוט בצעדי המניעה והבטיחות הנאותים, כאשר יש בהם צורך. על פי מחקר שלהם עולה, כי השדות המגנטיים והחשמליים שקיימים בבתים תלויים בגורמים רבים, כמרחק מקו המתח המקומי, מספרם וסוגיהם של מכשירי החשמל הנמצאים בשימוש, ומיקומו ותצורתו של החיווט החשמלי בבניין וכד’.
בנוסף לכך, בעידן החדש אנחנו חיים בסביבת הקרינה האלחוטית שמגיעה משימוש ב-WIFI וב-BLUETOOTH ומקורה במכשירי חשמל ביתיים (כטלוויזיות ומסכי מחשב) ובציוד כמו פלאפונים וטאבלטים. כך שהשדות האלקטרו מגנטיים נמצאים מסביבנו, גם כשהם בלתי נראים לעין.

כיצד מזרן קפיצים קלאסי קשור לשדה אלקטרו מגנטי ולשינה?

מתכת, ידועה כמוליכה, כך שמזרני הקפיצים המיוצרים מחלקי מתכת שבסביבה אלחוטית משמשים כאנטנה שדרכה זורמת האנרגיה האלקטרו מגנטית. מחקרים שונים מצביעים על כך כי שינה על

מבוסס מתכת (כאמור, מזרן הקפיצים) חושפת את גוף האדם לרמה גבוהה ומרוכזת של שדות אלקטרו מגנטיים, אשר עלולים לגרום לבעיות בריאות רבות כגון כאבי ראש, מתחים, הפרעות בשינה ועייפות, שאת רובן, לא נדע אפילו לשייך דווקא למזרן שעליו אנחנו ישנים.

מה תוכלו לעשות על מנת להימנע מהסיכון?

צמצמו את מספר מכשירי החשמל בחדר השינה, ואם אפשר – אל תכניסו אותם לשם בכלל.
● צמצמו מסכים בחדר השינה – לראות טלוויזיה במיטה זה כיף, אבל הקרינה משם עלולה להיות לא בריאה, אז אפשר לוותר.
● השאירו את הלפטופ, הטאבלט והנייד מחוץ לחדר השינה, זה הרבה יותר בריא לכם, מכל הבחינות, ולא רק בגלל השדות האלקטרו מגנטיים.
● בחרו מזרן נטול קפיצים – כאמור, חלקי מתכת מהווים בעיה כאשר מדובר במזרן, שעליו אנחנו מבלים כשליש מחיינו. לכן, בחרו מזרן שהוא אינו מזרן קפיצים, וכזה שאינו מכיל שום חלקי מתכת למיניהם, כמו מזרן לטקס של גטה.

זכרו,
זה שאינכם רואים את השדה המגנטי, אין זה אומר שהוא אינו משפיע עליכם או מזיק לכם!

אם המאמר עניין אותך, יש לנו עוד מאמרים בנושא שמאוד יעניינו אותך

שמיכת כובד – כל היתרונות שלא ידעתם שקיימים בשמיכה כבדה

כיום יש כמה סוגי שמיכות שהמטרה שלהם בשורה התחתונה היא פשוט לחמם אותנו כשהטמפרטורות יורדות, אך בשנים האחרונות נכנס טרנד...
22 במאי 2022

חלום צלול: מה שאתם צריכים לדעת על חלימה מודעת

קרה לכם שבזמן חלום הייתם במודעות שמה שאתם חווים הוא רק חלום? האם התעוררתם פעם מחלום לאחר שהרגשתם שאתם שולטים...
15 במאי 2022

קפיצת הירדמות: למה זה קורה לנו ואיך להימנע מזה?

מגיעה שעת השינה שלכם, אתם נכנסים למיטה ברוגע ונשכבים לישון. כמה רגעים לאחר ההירדמות אתם מרגישים שאתם עומדים ליפול ואז...
10 במאי 2022

מזרן Compass Gold 100

מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
למידע נוסף 053-6680088

9400

או

החל מ- 783 לחודש 12x

כרית נסיעות של גטה עם אריזה
הוספה לסל

כרית לנסיעות עשויה 100% לטקס טבעי

מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
למידע נוסף 053-6680088

150

או

החל מ- 13 לחודש 12x

יש לך שאלה

יועצי השינה של גטה ישמחו לעמוד לשרותכם, למידע נוסף והתאמת המוצר

עגלת הקניות
Start typing to see products you are looking for.

יש לך שאלה?

יועצי השינה של גטה ישמחו לעמוד לשרותכם, למידע נוסף והתאמת המוצר