למה לבחור במזרני גטה?

חברת Getha נוסדה בשנת 1969. כשמאחוריה 50 שנות ניסיון בייצור, הפכה גטה להיות היצרן המוביל של מזרני קצף לטקס טבעיים.

גטה משתמשת בעיבוד בשיטת Dunlop בייצור המוצרים שלה, תהליך הממנף את מכונות הייצור האוטומטיות העדכניות ביותר שלה ואת פסי הייצור האוטומטיים. כל מוצריה מיוצרים רק אך ורק מלטקס טבעי טהור 100% ואיכותי, הידוע באיכותו ברחבי העולם.
החברה שואפת לשמור על הצמיחה וההצלחה המתמשכת על ידי הגברת החשיפה הבינלאומית למוצרים שלה, באמצעות השתתפות בתערוכות סחר בינלאומיות ברחבי העולם, ומתוך שימת דגש על מחקר ופיתוח מתמשכים, כדי להבטיח שמוצריה יישארו תמיד חדשניים ואיכותיים.

גטה מספקת ללקוחותיה בכל רחבי העולם מזרני יוקרה ונוחות ומוצרים חדשניים, ועושה זאת באופן אמין ומקצועי. הלוגו ושם המותג נגזרים מהקונספט של יחדיו, כשהעלה מסמל את הרעיון הירוק האקולוגי שמאחורי גטה ושתי טיפות המים – את המרכיב החיוני בחיים, כשהם מאוגדים יחד כדי להעניק כיוון ומטרות למשימה ולחזון של החברה.

המותג של GETHA

גטה היא מותג בינלאומי. חזון המותג שלה הוא ליצור מותג המבוסס על מוצרים איכותיים ומערכת ניהול חזקה. החזון של החברה להביא לעולם את איכותו של הלטקס הטבעי והטהור ממדינות בקו המשווה (כמו ברזיל, תאילנד וכו’), ולו בשל העובדה שעצי הלטקס זקוקים לתנאי אקלים טרופיים. ככל שהצרכנים הפכו למודעים יותר לנושאים סביבתיים ובריאותיים, התחזק הצורך במוצרים המיוצרים על בסיס משאבים טבעיים – מזרן לטקס, מזרן זוגי עשוי לטקס טהור וכן הלאה.
גטה מתקבלת בברכה בשוק הבינלאומי מכיוון שעיצובי מוצריה הם עכשוויים ומסוגננים והאיכות תואמת את התקנים הנדרשים ואת הבדיקות הבינלאומיות. היא קיבלה הסמכות מטעם ECO, Germany eko Tex,Germany מחקר ופיתוח מתמשך היוו, מאז ומתמיד, את המפתח לצמיחתו והצלחתו של המותג.

עקרונות ושמירה על איכות הסביבה

מערכת עקרונות מנחים מהווה נר לרגלי גטה ואנשיה בפעילותם היומיומית. החדשנות והמחויבות לאיכות הן גורמים חשובים המבטיחים כי גטה שומרת על מיקומה הגבוה בענף המזרנים התחרותי. אלה, מתוגברים על ידי צוות עובדים מסור המספק שירות לקוחות מעולה ללקוחות החברה.
מכיוון שהחומרים המשמשים בייצור המזרנים של גטה הם מהטבע, גטה מודעת לצורך להגן על הסביבה לצמיחתו העתידית של המותג. היא נוקטת בשיטות הייצור הידידותיות ביותר לסביבה ועומדת בכל התקנות שקבעו הרשויות, כדי להבטיח שמירה מקסימלית על הסביבה.

יתרונות נוספים למותג

גטה פועלת תחת תחושת אחריות חברתית, וחשה מחויבת לשמור על הסביבה וליצור עתיד ירוק יותר לכולם. תוך הקפדה גם על פרטים קטנים, היא שואפת לשיפור הסביבה, תוך שימוש באריזות המוצרים שלה בחומרים הניתנים למחזור וניתנים לשימוש חוזר. בנוסף לכך, לוקחת גטה חלק בפעילויות צדקה ואירועי צדקה שונים, הן כדי לטפח את הקשרים עם האוכלוסייה המקומית והן לצורך גיבוש פנימי בחברה בקרב צוות העובדים בחברה.

פרסים, הוקרה ואיכות

כל מוצרי החברה מיוצרים בהתאם למפרטים בינלאומיים ועומדים בהצלחה בתקני בדיקה שונים כולל קבלת אישורים מ-ECO Germany.
פה נעצור לציין כי במשך 5 שנים ברציפות, זכתה חברת GETHA ב- WORLD BRANDING AWARD AT KENSINGTON PALACE. מלבד זאת, זוכה גטה להכרה בינלאומית שנה אחר שנה בשל תהליך הייצור שלה, שנחשב למתקדם בעולם. בדרכם אל הצרכן, עוברים המוצרים את בקרת האיכות המחמירה שלה, שמטרתה לוודא, כי כל מזרן או מוצר שיוצא מפס הייצור המתקדם של גטה, יגיעו לידי הלקוח וישמשו אותו באופן המרבי והמיטבי לצורך שיפור איכות השינה הבריאה שלו.

כתבות נוספות

טופר למזרן – למה הוא כל כך מומלץ?

תרבות השינה התפתחה מאוד בשנים האחרונות בארץ ובעולם, וכיום, אנחנו לא רק זורקים את עצמנו למיטה ונרדמים (בדומה למה שעשו הדורות שקדמו לנו), אלא מעצבים

מה חשוב לדעת כשבוחרים בסיס מיטה?

אנחנו נוהגים להתייחס למזרן כאל החלק החשוב ביותר במיטה, ולמעשה, זה נכון, שהרי המזרן הוא זה שקובע את נוחות ואיכות שנת הלילה שלנו. אבל, המזרן