ONLY THE BEST FROM MOTHER NATURE ™
משלוח חינם 10 שנים אחריות 100 לילות נסיון

לטקס: המדריך המלא

גטה > לטקס: המדריך המלא

לטקס מוכר לנו כחומר שממנו מייצרים כפפות לשימוש חד פעמי, אבל האמת היא שללטקס הרבה מאוד שימושים נוספים. הלטקס משמש לייצור ציוד רפואי סטרילי, בלונים ואמצעי מניעה, אבל לא רק! אחד השימושים הכי נפוצים של הלטקס הוא בייצור מזרנים, מגמה שהולכת ותופסת תאוצה בעולם בגלל איכות חומר הגלם והיתרונות הרבים שהוא מציע. הכירו את חומר הגלם המרכזי בייצור המוצרים של גטה – הלטקס.

מהו לטקס?

לטקס טבעי הוא חומר גלם המופק מעץ הגומי שגדל ביערות טרופיים. הלטקס מופק כנוזל בצבע לבן באמצעות חריצה של גזע העץ לרוחבו והמתנה לטפטוף איטי של החומר. לטקס טבעי משולב במזרנים כחלק מתהליכי העיבוד והייצור והופך את המוצרים למוצרי איכות ברמה גבוהה.

השימושים של חומר הלטקס

לטקס ידוע כחומר גלם לייצור מוצרים כמו כפפות חד פעמיות או כלים סניטריים שונים שנפוצים מאוד בבתי חולים ובתחום רפואת השיניים, בלונים, מוצרי גומי שונים גם לעולם חדרי השינה, ולכן גטה מייצרת מלטקס גם מזרנים וכריות. בגלל יתרונותיו הרבים, שימוש בלטקס מאפשר ייצור מזרן איכותי ונוח, וגם כריות לטקס איכותיות ונוחות לשינה בריאה.

יתרונותיו של חומר הלטקס

  • נעים למגע – לטקס הוא חומר רך שהופך כל מזרן או כרית לנוחים ונעימים. מוצר שמיוצר מלטקס מציע נוחות ורכות כך שהוא משפר את איכות השינה בלי להתפשר על התמיכה הנחוצה לגוף במהלך השינה.
  • דוחה את קרדית האבק – קרדית האבק היא יצור מקבוצת פרוקי רגליים המשתייכים לסוג מסוים של עכבישנים. קרדית האבק חייה בין המצעים וההפרשות שלה גורמות לתגובות אלרגיות אצל בני אדם. אחד היתרונות הגדולים של הלטקס הוא היכולת שלו לדחות את קרדית האבק ולספק הגנה לאלרגיים מפניה. מדובר ביתרון עצום לסובלים מאלרגיות מאחר שקשה מאוד להיפטר לחלוטין מהקרדית בדרכים אחרות.
  • אנטי בקטריאלי – ללטקס יכולת למנוע הצטברות חיידקים, ועל כן מהווה חומר גלם מצוין לשימוש רפואי וגם לאזורים שבהם אנו מבלים שעות רבות או באים איתם במגע באופן קבוע כמו המיטה, המזרן, הכרית והמצעים.
  • מווסת טמפרטורה – מזרן שעשוי מלטקס מסייע בוויסות טמפרטורה ופיזור שלה על גבי המזרן. כך מונעים טמפרטורה גבוהה במיטה בקיץ, ושומרים על טמפרטורה נעימה בחורף.
  • מעניק תמיכה מעולה לגוף – הלטקס גמיש וקפיצי ומתנגד למשקל הגוף ומעניק לו תמיכה אורטופדית מצויינת  דבר שתורם לנוחות המזרן ולחוויית שינה נעימה יותר.

איך הלטקס יעזור לנו לשינה טובה יותר?

מזרן עשוי לטקס הוא מזרן רך שמספק חוויית שינה נעימה ונוחות מירבית. הנוחות שהוא מציע, לצד יכולתו לתמוך במשקל הגוף וההתאמה ברמת הקשיחות של המזרן תורמים לתמיכה בצוואר, בעמוד השדרה, בגב ובברכיים, ומונעים בעיות רפואיות בגלל שינה לא בריאה או החמרה של בעיות רפואיות קיימות.  עוד יתרון של הלטקס הוא התכונות האנטי בקטריאליות שלו ויכולתו לדחות את קרדית האבק, ובזכות המאפיינים הללו הוא יכול לשפר את איכות החיים של הסובלים מאלרגיה לאבק ולקרדית האבק ולהפחית בתסמיני האלרגיה. מזרני לטקס מאפשרים, בשילוב טכנולוגיה מתקדמת, תנועת אוויר לאוורור מירבי, שתורם למניעת הצטברות האבק ונשימה נקייה ובריאה יותר בזמן השינה.

מוצרים רבים מיוצרים מלטקס בגלל היתרונות הרבים שהוא מציע ומשום שהוא חומר גלם טבעי וידידותי לאדם ולסביבה. העלאת המודעות לאורח חיים בריא ולשילוב חומרי גלם מן הטבע בחיי היומיום הביאו לשילוב של חומר הגלם הטבעי במוצרים רבים, ולהפיכתם לאיכותיים ובריאים יותר לחיינו.

 

 

 

כתבות נוספות

אישה ישנה

איך להירדם מהר?

הסיטואציה הבאה מוכרת לרוב הקוראים היטב: אתם נכנסים למיטה לאחר יום ארוך ומתיש, רוצים להניח את הראש על הכרית, לעצום עיניים ולהירדם במהירות. עם זאת,

מיטת נוער

מיטת נוער: המדריך השלם לבחירתה

הילד כבר גדול והגיע הזמן לקנות מיטה חדשה, אבל הורים רבים מוצאים את עצמם בדילמה מול כל האפשרויות: מיטת מעבר, מיטת נוער, מיטה וחצי או

מיטה זוגית

מידות מיטה זוגית: המדריך השלם

המיטה הזוגית שלנו היא המקום שבו אנחנו קמים בכל בוקר ומסיימים כל יום, והיא אחד הרהיטים המפנקים ביותר בבית. אם אתם מתכננים רכישה של מיטה