ONLY THE BEST FROM MOTHER NATURE ™
משלוח חינם 10 שנים אחריות 100 לילות נסיון

ישנים בגבוה – מה גובה המיטה המומלץ?

גטה > ישנים בגבוה – מה גובה המיטה המומלץ?

גובה המיטה הוא המרחק בין הגובה המקסימלי של המזרן, החלק העליון שעליו אנחנו ישנים, לבין הרצפה. הוא לא תמיד מהווה מרכיב במחיר המיטה, אך לעתים מיטות גבוהות הן מיטות יוקרתיות ויקרות יותר. גובה המיטה חשוב בעיקר לצורך הנוחות וגם לשילוב כחלק מעיצוב הפנים של החדר.

רוב האנשים בוחרים את המיטה על פי המראה החיצוני, הנוחות והמחיר שלה, אך לא כולם יודעים שכדאי לקחת בחשבון גם את הגובה שלה. מהו הגובה הסטנדרטי של מיטות? ואיך בוחרים את הגובה המתאים ביותר? במאמר הבא נציג בפניכם את כל המידע שאתם צריכים כדי לבחור את המיטה המתאימה לכם.

מהו גובה מיטה סטנדרטי?

כיום, אין תקן אחיד לגובה המיטה. השוק מציע מגוון מיטות בכמה גבהים, וכל אחד יכול לבחור את מה שמתאים לו. יצרניים עולמיים מייצרים מיטות לפי 3 תקנים עיקריים:

 • תקן אמריקאי – מיטות גבוהות בגובה של כמטר.
 • תקן אירופאי – מיטות בגובה ממוצע של כ-55 ס”מ.
 • תקן אסייתי – מיטות נמוכות יחסית בגובה של כ-25 ס”מ בממוצע.

אחרי בסיס המיטה, יש לקחת בחשבון את העובי הממוצע של המזרן. עובי ממוצע של מזרן הוא כ-25 ס”מ, ויכול להיות גם עבה יותר במקרים מסוימים. עובי המזרן מוסיף עוד כ-30 ס”מ לגובה המיטה הכולל.

 מה כדאי לי: מיטה גבוהה או נמוכה?

הבחירה בין מיטה גבוהה או נמוכה היא דילמה קבועה עבור מי שמעוניין לרכוש מיטה חדשה, ובעיקר כשהיצע המיטות רחב במיוחד. חשוב לציין שבנושא הזה אין נכון ולא נכון, וגובה המיטה צריך להיבחר על פי נוחות, העדפות אישיות ובחירה עיצובית. למיטה הגבוהה היתרונות שלה, ולנמוכה יתרונות אחרים עבור כל אחד באופן אינדיווידואלי. כדי להחליט מה כדאי, רצוי לקחת בחשבון נוחות, בעיות רפואיות קיימות (למשל לאדם שסובל מכאבי ברכיים יהיה קשה לקום ממיטה נמוכה) והעדפה עיצובית.

 איך בוחרים את גובה המיטה המומלץ?

סרט מדידה

כאשר המזרן נמצא על המיטה, כדאי לשבת על המזרן ולראות האם אפשר לשבת כשהברכיים בזווית של 90 מעלות לרצפה. אם המיטה לא מאפשרת לכם לעשות את זה, היא עשויה להיות גבוהה או נמוכה מדי בעבורכם. שימו לב כי לא כל המזרנים באותו העובי, כך שאפשר למצוא פתרון מתאים לבסיסי מיטה שונים.

מה גובה המיטות של גטה?

המיטות של חברת גטה הן מיטות באיכות גבוהה, בגובה ממוצע של כ-30 ס”מ לבסיס, ובין 33-27 ס”מ בממוצע לעובי המזרן.
מי שמעוניין במיטות נמוכות, מיטת ה”דיאמונד” תוכל להתאים עבורו, מיטה בגובה 32 ס”מ ובעלת רגליים קצרות כך שגוף המיטה קרוב לרצפה.

דגם ה”6V” שלנו היא מיטה בגובה סטנדרטי של 32 ס”מ ותתאים למי שאוהב מיטות בגובה ממוצע.
אנו מציעים גם מיטות גבוהות יותר כמו ה”דרים קינגדום” שגובהה 70 ס”מ, למי שמעוניין במיטה מעט גבוהה יותר. ההמלצה שלנו היא להוסיף דרגש כדי לעלות למיטה גבוהה בצורה נוחה ובריאה.

אנו מאמינים כי מיטות גבוהות יכולות גם הן לשרת את הלקוח ולהעניק לו חוויית שינה טובה ואיכותית. כך האמינו גם הקיסרים הסינים, שסברו כי מיטות גבוהות שמאפשרות לאדם לישון מעל כולם יוצרות אלמנט חיובי של הרמוניה ושלמות על פי הפנג שואי.

  לסיכום

בחירת גובה המיטה צריכה להיעשות על פי ההעדפה והנוחות האישית של כל אחד, ולא על פי תקן מסוים. אנחנו בגטה מציעים כמה אפשרויות שיעניקו לכם חוויית שינה טובה ואיכותית. אם אתם לא בטוחים איזה גובה מתאים לכם, המומחים שלנו יוכלו לסייע לכם בבחירה ולהתאים עבורכם את המיטה המושלמת.

 

 • מזרן לטקס Dream kingdom

  כל קו של המזרן תוכנן מתוך שיקול דעת להצית את חושיכם, כדי שתרגישו כמו קיסר מודרני.הוא תוכנן…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  38000

  או

  החל מ- 3167 לחודש 12x

 • מזרן TOGETHA 100

  אחרי חמישה עשורים של חדשנות מתמשכת, גטה מציגה בגאווה את המזרן שמשלב את מיטב הטכנולוגיה ומשאבי הטבע…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  14188

  או

  החל מ- 1182 לחודש 12x

 • מזרן GENETICS 100

  המזרן מיוצר מ-100% לטקס טבעי קרמי ונקי שמקורו באחד ממשאבי הטבע הטובים ביותר בכדור הארץ. הוא מספק…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  9750

  או

  החל מ- 813 לחודש 12x

 • מזרן Compass Luxury

  זהו המזרן הראשון בישראל עם מחסום מגנטי כנגד קרינה ,מצויד בחוטי ננו טכנולוגיה לחסימה אלקטרומגנטית ,אשר בשילוב…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  4100

  או

  החל מ- 342 לחודש 12x

כתבות נוספות

מזרן ויסקו

מזרן ויסקו: החסרונות שלא גילו לכם

בזמן האחרון אנחנו שומעים הרבה על מזרן ויסקו. נראה, כאילו ויסקו הפך ללהיט החם של תחום המזרנים, וכמעט כל אחת מהחברות המייצרות מזרנים מציגה לפחות