ONLY THE BEST FROM MOTHER NATURE ™
משלוח חינם 10 שנים אחריות 100 לילות נסיון

טיפים לרכישת מזרן אונליין

גטה > טיפים לרכישת מזרן אונליין

עד לפני שנים לא רבות, רכישות אונליין לא היו נפוצות – נכנסתם לחנות המתמחה בסוג המוצרים אותם רציתם לרכוש, בחנתם אותם, מיששתם אותם, שילמתם ונסעתם הביתה. כן, אין ספק, בתחומים מסוימים המודרניזציה של השנים האחרונות הקשתה את הרכישה. גם רכישתו של מזרן אונליין (ואין המשנה אם המדובר על מזרן לילדים, מזרן למיטת נוער, מזרן לתינוקות או מזרן זוגי) עלולה להתגלות כחוויה מאתגרת, ולכן חשוב לנו בגטה לספק את מלוא הפרטים והכלים הנחוצים, כדי שתוכלו לבצע את הרכישה הנכונה המתאימה לכם.

 

נסה אחרי שאתה קונה

יצרניות המזרנים הגדולות שמציעות מזרנים אונליין פועלות על פי אותו עיקרון בסיסי: אתם מזמינים את המזרן שלכם באתר, משלמים, הוא נשלח אל ביתכם ואתם מנסים אותו לפרק זמן מוגדר. אם הוא אינו מתאים לכם, תוכלו להחזיר אותו.

 

כמובן שבתוך כל הפרמטרים הללו צצות מספר שאלות אותן יש לקחת בחשבון.

 

איזה סוג מזרן זה?

סביר להניח שעל סוג המזרן תצטרכו להחליט לפני הרכישה. כיום, קיימים 3 סוגי מזרנים עיקריים בשוק – מזרוני הקפיצים המיושנים, מזרוני ספוג הזיכרון ומזרוני הלטקס. כמובן שאנחנו בגטה ממליצים דווקא על מזרן לטקס בשל יתרונותיו הרבים, שעליהם כתבנו לא פעם. אבל, במעבר בין סוגי מזרנים שונים, סביר להניח כי תידרש לכם תקופת הסתגלות כלשהי, לפחות כמה לילות. מה שמביא אותנו לפרמטר הבא.

 

מה אורכה של תקופת הניסיון?

הסתגלות הגוף למזרן חדש אורכת תקופת זמן של לפחות 50 לילות. בפרק זמן זה, לא רק שהגוף מסתגל לנתוני המזרן החדש, אלא שגם לכם, הישנים עליו, יש אפשרות לבחון האם הקושי שלו מתאים לכם, האם הוא תומך בגוף בנקודות הנכונות וכן הלאה. כל אותם נתונים קטנים ולרוב נסתרים, שמהווים את ההבדל בין שנת לילה בריאה ומרעננת לבין סיוט אורטופדי דואב ומתמשך. אנחנו בגטה מודעים לחשיבותה של בחירת מזרן לטקס נכון, ולכן, אנחנו נותנים ללקוחותינו 100 ימי ניסיון, שבסיומם – אם לא תהיו מרוצים, תזכו בהחזר מלא של כספכם!

 

כמה עולה מזרן?

כפי שניתן לצפות, המחירים משתרעים על קשת מחירים רחבה למדי ויכולים להשתנות לא מעט. הם תלויים במותג של המזרן (החברה המייצרת), בסוג המזרן, באיכותו, בעוביו, בתכונותיו המיוחדות וכן הלאה. כאן, במאמר מוסגר נציין, כי למרות שבמציאות שמחוץ לווירטואליה ניתן, פה ושם, למצוא גם מציאות זולות יותר, אבל רצוי לפקוח עיניים ולוודא כי לא מדובר במזרנים מיד שנייה או במזרני “מותג” מזויף.

 

מה קורה למזרן הישן שלכם?

טיפ שלנו, לפני הגעת המזרן החדש לתקופת הניסיון, פנו לעצמכם מקום בחדר צדדי, עטפו את המזרן היטב בכיסוי מיטה עבה ואחסנו אותו, עד שתהיו בטוחים לגמרי שאתם אוהבים את המזרן החדש. ככה, אם, תחליטו, מסיבה כלשהי, להחזיר את המזרן שנמצא בתקופת מבחן, יהיה לכם מזרן לישון עליו ולא תצאו קרחים מכאן ומכאן.

 

מהי תקופת האחריות על המזרן שקניתם?

כאן, כמו בעולם האמיתי שבחוץ, ישנן תקופות אחריות משתנות. ככל שהמזרן איכותי יותר, כך החברה המייצרת אותו תהיה בטוחה בעמידותו לאורך זמן. אבל גם כאן, שימו לב ובחנו את רצינותה של החברה המשווקת. תוכלו לעשות זאת על ידי שיחת טלפון לשירות הלקוחות, ה”פנים” של החברה, שתוכל, בקלות רבה, לעזור לכם להחליט האם מדובר בחברה רצינית, או בחברה שהיום כאן, ומחר – מי יודע?

 

האם קיים חיוב בעת החזרת מזרון?

לרוב, לא – מרבית החברות המוכרות מזרנים אונליין נוקטות במדיניות ההחזר ללא תשלום. אבל, יש לציין, כי מדובר בדבר שיש לבחון אותו באופן מלא לפני הקנייה. כאמור, גטה מחזירה ללקוחותיה את כל הסכום ששולם בעבור המזרן.

 

לסיכום:

נכון, מזרן אינו נחשב למוצר האופטימאלי לרכישה אונליין, אבל כיום, בזכות היכולת לברר ברשת מי נמצא מאחורי כל מוצר ובזכות מדיניות ההחזר הגמישה שבה נוקטות מרבית החברות היצרניות והחברות המשווקות, קל יותר מאי פעם לרכוש מזרן ברשת. יחד עם זאת, יש להקפיד על היותו של המזרן איכותי ולקנות אותו רק מחברה גדולה, בינלאומית, ממותגת ואמינה.

כתבות נוספות

אישה ישנה

איך להירדם מהר?

הסיטואציה הבאה מוכרת לרוב הקוראים היטב: אתם נכנסים למיטה לאחר יום ארוך ומתיש, רוצים להניח את הראש על הכרית, לעצום עיניים ולהירדם במהירות. עם זאת,

מיטת נוער

מיטת נוער: המדריך השלם לבחירתה

הילד כבר גדול והגיע הזמן לקנות מיטה חדשה, אבל הורים רבים מוצאים את עצמם בדילמה מול כל האפשרויות: מיטת מעבר, מיטת נוער, מיטה וחצי או

מיטה זוגית

מידות מיטה זוגית: המדריך השלם

המיטה הזוגית שלנו היא המקום שבו אנחנו קמים בכל בוקר ומסיימים כל יום, והיא אחד הרהיטים המפנקים ביותר בבית. אם אתם מתכננים רכישה של מיטה