ONLY THE BEST FROM MOTHER NATURE ™
משלוח חינם 10 שנים אחריות 100 לילות נסיון

טיפים לרכישת מזרן אונליין

גטה > טיפים לרכישת מזרן אונליין

עד לפני שנים לא רבות, רכישות אונליין לא היו נפוצות – נכנסתם לחנות המתמחה בסוג המוצרים אותם רציתם לרכוש, בחנתם אותם, מיששתם אותם, שילמתם ונסעתם הביתה. כן, אין ספק, בתחומים מסוימים המודרניזציה של השנים האחרונות הקשתה את הרכישה. גם רכישתו של מזרן אונליין (ואין המשנה אם המדובר על מזרן לילדים, מזרן למיטת נוער, מזרן לתינוקות או מזרן זוגי) עלולה להתגלות כחוויה מאתגרת, ולכן חשוב לנו בגטה לספק את מלוא הפרטים והכלים הנחוצים, כדי שתוכלו לבצע את הרכישה הנכונה המתאימה לכם.

 

נסה אחרי שאתה קונה

יצרניות המזרנים הגדולות שמציעות מזרנים אונליין פועלות על פי אותו עיקרון בסיסי: אתם מזמינים את המזרן שלכם באתר, משלמים, הוא נשלח אל ביתכם ואתם מנסים אותו לפרק זמן מוגדר. אם הוא אינו מתאים לכם, תוכלו להחזיר אותו.

 

כמובן שבתוך כל הפרמטרים הללו צצות מספר שאלות אותן יש לקחת בחשבון.

 

איזה סוג מזרן זה?

סביר להניח שעל סוג המזרן תצטרכו להחליט לפני הרכישה. כיום, קיימים 3 סוגי מזרנים עיקריים בשוק – מזרוני הקפיצים המיושנים, מזרוני ספוג הזיכרון ומזרוני הלטקס. כמובן שאנחנו בגטה ממליצים דווקא על מזרן לטקס בשל יתרונותיו הרבים, שעליהם כתבנו לא פעם. אבל, במעבר בין סוגי מזרנים שונים, סביר להניח כי תידרש לכם תקופת הסתגלות כלשהי, לפחות כמה לילות. מה שמביא אותנו לפרמטר הבא.

 

מה אורכה של תקופת הניסיון?

הסתגלות הגוף למזרן חדש אורכת תקופת זמן של לפחות 50 לילות. בפרק זמן זה, לא רק שהגוף מסתגל לנתוני המזרן החדש, אלא שגם לכם, הישנים עליו, יש אפשרות לבחון האם הקושי שלו מתאים לכם, האם הוא תומך בגוף בנקודות הנכונות וכן הלאה. כל אותם נתונים קטנים ולרוב נסתרים, שמהווים את ההבדל בין שנת לילה בריאה ומרעננת לבין סיוט אורטופדי דואב ומתמשך. אנחנו בגטה מודעים לחשיבותה של בחירת מזרן לטקס נכון, ולכן, אנחנו נותנים ללקוחותינו 100 ימי ניסיון, שבסיומם – אם לא תהיו מרוצים, תזכו בהחזר מלא של כספכם!

 

כמה עולה מזרן?

כפי שניתן לצפות, המחירים משתרעים על קשת מחירים רחבה למדי ויכולים להשתנות לא מעט. הם תלויים במותג של המזרן (החברה המייצרת), בסוג המזרן, באיכותו, בעוביו, בתכונותיו המיוחדות וכן הלאה. כאן, במאמר מוסגר נציין, כי למרות שבמציאות שמחוץ לווירטואליה ניתן, פה ושם, למצוא גם מציאות זולות יותר, אבל רצוי לפקוח עיניים ולוודא כי לא מדובר במזרנים מיד שנייה או במזרני “מותג” מזויף.

 

מה קורה למזרן הישן שלכם?

טיפ שלנו, לפני הגעת המזרן החדש לתקופת הניסיון, פנו לעצמכם מקום בחדר צדדי, עטפו את המזרן היטב בכיסוי מיטה עבה ואחסנו אותו, עד שתהיו בטוחים לגמרי שאתם אוהבים את המזרן החדש. ככה, אם, תחליטו, מסיבה כלשהי, להחזיר את המזרן שנמצא בתקופת מבחן, יהיה לכם מזרן לישון עליו ולא תצאו קרחים מכאן ומכאן.

 

מהי תקופת האחריות על המזרן שקניתם?

כאן, כמו בעולם האמיתי שבחוץ, ישנן תקופות אחריות משתנות. ככל שהמזרן איכותי יותר, כך החברה המייצרת אותו תהיה בטוחה בעמידותו לאורך זמן. אבל גם כאן, שימו לב ובחנו את רצינותה של החברה המשווקת. תוכלו לעשות זאת על ידי שיחת טלפון לשירות הלקוחות, ה”פנים” של החברה, שתוכל, בקלות רבה, לעזור לכם להחליט האם מדובר בחברה רצינית, או בחברה שהיום כאן, ומחר – מי יודע?

 

האם קיים חיוב בעת החזרת מזרון?

לרוב, לא – מרבית החברות המוכרות מזרנים אונליין נוקטות במדיניות ההחזר ללא תשלום. אבל, יש לציין, כי מדובר בדבר שיש לבחון אותו באופן מלא לפני הקנייה. כאמור, גטה מחזירה ללקוחותיה את כל הסכום ששולם בעבור המזרן.

 

לסיכום:

נכון, מזרן אינו נחשב למוצר האופטימאלי לרכישה אונליין, אבל כיום, בזכות היכולת לברר ברשת מי נמצא מאחורי כל מוצר ובזכות מדיניות ההחזר הגמישה שבה נוקטות מרבית החברות היצרניות והחברות המשווקות, קל יותר מאי פעם לרכוש מזרן ברשת. יחד עם זאת, יש להקפיד על היותו של המזרן איכותי ולקנות אותו רק מחברה גדולה, בינלאומית, ממותגת ואמינה.

 • מזרן לטקס Dream kingdom

  כל קו של המזרן תוכנן מתוך שיקול דעת להצית את חושיכם, כדי שתרגישו כמו קיסר מודרני.הוא תוכנן…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  38000

  או

  החל מ- 3167 לחודש 12x

 • מזרן TOGETHA 100

  אחרי חמישה עשורים של חדשנות מתמשכת, גטה מציגה בגאווה את המזרן שמשלב את מיטב הטכנולוגיה ומשאבי הטבע…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  14188

  או

  החל מ- 1182 לחודש 12x

 • מזרן GENETICS 100

  המזרן מיוצר מ-100% לטקס טבעי קרמי ונקי שמקורו באחד ממשאבי הטבע הטובים ביותר בכדור הארץ. הוא מספק…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  9750

  או

  החל מ- 813 לחודש 12x

 • מזרן Compass Luxury

  זהו המזרן הראשון בישראל עם מחסום מגנטי כנגד קרינה ,מצויד בחוטי ננו טכנולוגיה לחסימה אלקטרומגנטית ,אשר בשילוב…...

  מוצר זה ניתן להזמין טלפונית בלבד
  למידע נוסף 053-6680088

  4100

  או

  החל מ- 342 לחודש 12x

כתבות נוספות

מזרן ויסקו

מזרן ויסקו: החסרונות שלא גילו לכם

בזמן האחרון אנחנו שומעים הרבה על מזרן ויסקו. נראה, כאילו ויסקו הפך ללהיט החם של תחום המזרנים, וכמעט כל אחת מהחברות המייצרות מזרנים מציגה לפחות